Banner
Newsy 27.06.2026 16:30 przez Redakcja 1 min czytania 3 wyświetleń

Tramwaje stanęły w samym centrum miasta!

Tramwaje stanęły w samym centrum miasta!

Przez awarię i uszkodzoną trakcję.

O utrudnieniach na ulicy Święty Marcin informuje nas Czytelnik. MPK potwierdza. Pasażerowie muszą się liczyć z utrudnieniami. "W związku z awarią tramwaju i uszkodzeniem sieci trakcyjnej na ul. św. Marcin/Gwarna, tramwaje linii nr 2, 3, 5, 8, 9, 13, 16 i 17 są kierowane objazdem. Między Al. Marcinkowskiego a Rondem Rataje uruchomiono komunikację zastępczą" - przekazano.

j

Źródło: epoznan.pl

Udostępnij artykuł

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!