O pożegnaniu popularnych helmutów - tramwajów z Frankfurtu nad Menem - poinformował Klub Miłośników Pojazdów Szynowych. - Ledwo otarliśmy łzy po pożegnaniu "stopiątek", a już szykujemy się do ostatnich kursów wagonów rodem z Frankfurtu nad Menem - już w ten piątek ostatni czynny wagon GT8ZR o numerze 907 po raz ostatni wyjedzie na linię - przekazali pasjonaci.
W piątek Helmut będzie wykonywał kursy na brygadzie 9/7 i 19/7 o godzinach:
- Głogowska/Hetmańska 13:49- Dębiec PKM: 14:06- Połabska: 15:13 - Dębiec PKM: 15:56- Piątkowska: 17:01- Dębiec PKM: 17:46- Połabska - ostatni liniowy zjazd do zajezdni: 18:33- Planowany wjazd na teren zajezdni Franowo: 19:24.
- Dodatkowo, we współpracy z ZTM i MPK, po krótkiej przerwie ostatni helmut wyjedzie na dwa specjalne kursy linii 0N o godz. 20:30 i 22:00 na trasie Biblioteka Uniwersytecka - 27 grudnia - Mielżyńskiego - 23 Lutego - Małe Garbary - 23 Lutego - Mielżyńskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Błażeja - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Św. Marcin - Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Teatr Polski. Na linii 0N obowiązuje taryfa linii turystycznych, a bilety będą sprzedawane przez konduktorów - dodają. Zapowiedziano niespodzianki.
Katarzyna Żurowska
Źródło: epoznan.pl
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!