Banner
Newsy 27.06.2026 11:00 przez Redakcja 1 min czytania 6 wyświetleń

Chcą zorganizować obóz letni dla osób z niepełnosprawnościami. Ich rodzice mogliby choć na chwilę odetchnąć. Na przeszkodzie stoi koszt wynajmu busa

Chcą zorganizować obóz letni dla osób z niepełnosprawnościami. Ich rodzice mogliby choć na chwilę odetchnąć. Na przeszkodzie stoi koszt wynajmu busa

Stowarzyszenie Na Tak, które ma swoją siedzibę w Poznaniu chce zorganizować swoim podopiecznym wyjazd do Szklarskiej Poręby.

Chodzi o obóz dla grupy 12 osób. Przez 7 dni uczestnicy będą uczyć się samodzielności, budowania relacji i funkcjonowania z dala od domu rodzinnego, pod opieką doświadczonej kadry.

- Miejscem naszego wyjazdu będzie Ośrodek "Królowa Karkonoszy" w Szklarskiej Porębie, miejsce pełne zieleni, spokoju i przestrzeni do rozwoju. Rodzice i opiekunowie finansują pobyt swoich bliskich we własnym zakresie. My zbieramy środki na coś absolutnie niezbędnego, bezpieczny transport całej grupy. Koszt wynajmu busa i przewozu uczestników to ogromne wyzwanie finansowe, dlatego potrzebujemy zebrać pieniądze, by zapewnić uczestnikom przejazd - tłumaczy Stowarzyszenie Na Tak i dodaje, że w tym czasie opiekunowie będą mogli choć na chwilę odetchnąć, czy zadbać o własne zdrowie, odpocząć i znaleźć moment na sprawy, na które na co dzień po prostu brakuje sił i czasu.

Wesprzeć zbiórkę na przewóz podopiecznych można tutaj.

Paula Zych

Źródło: epoznan.pl

Udostępnij artykuł

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!